Новини про м'ясо

Мільйон доларів запропонували Папі Римському, щоб він став веганом

Американська неурядова організація, яка пропагує відмову від продуктів тваринного походження, Blue Horizon International Foundation, та ініціатива Million Dollar Vegan запропонували Папі Римському мільйон доларів, які понтифік зможе витратити на благодійність, якщо під час посту стане веганом і буде пропагувати цей рух.

У своїй другій енцикліці в 2015 році Папа Римський Франциск заявив, що він стурбований “серйозними наслідками” зміни клімату, такими як зменшення доступності питної води, біорізноманіття та танення льодовиків. Саме тому серед інших відомих особистостей активісти обрали для пропагування веганства понтифіка.

Пропозиція щодо грошей на благодійність є частиною міжнародної кампанії, яку підтримав сер Пол Маккартні, підкреслюючи, що тваринництво “має більший вплив на глобальне потепління, ніж викиди усіх транспортних засобів на планеті, є провідним чинником вирубки лісів та втрати біорізноманіття, і викликає страждання мільярдів тварин”.

Million Dollar Vegan, група, що стоїть за проектом, закликає Папу Франциска спробувати бути веганом, оскільки представники ініціативи сподіваються, що послідовники понтифіка також змінять свій раціон під час Великого посту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button