Новини про м'ясо

Методику розрахунку шкоди від виробництва м’яса розробили в ЄС

Європейська спілка продавців худоби та м’яса (UECBV) розробила документ FCR RED MEAT, який може бути використаний для обчислення екологічного збитку від виробництва червоного м’яса та визначення впливу на довкілля ланцюгів поставок м’яса. Ця рецензована методологія є першою у своєму роді для сектору червоного м’яса.

Основна мета створення методології – обчислити повний екологічний слід червоного м’яса в ЄС науково обґрунтованим способом. Така оцінка спрямована на покращення екологічних показників у секторі та на кожному з етапів ведення сільського господарства; крім того, ці правила розраховують роль гною при оцінці потенціалу вуглецевого забруднення.

FCR RED MEAT також дозволять окремим компаніям порівнювати екологічні показники в різних галузях (свинарство, вирощування великої і малої рогатої худоби).

Тепер, коли документ були доопрацьовано, UECBV бажає продовжувати взаємодію з Єврокомісією та ФАО щодо покращення екологічних показників виробництва червоного м’яса та пом’якшити його впливу на довкілля протягом найближчих років.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button