Новини про м'ясо

Масштабну профілактику щодо пташиного грипу почали у Білорусі

Нещодавно на птахофабриці в Люблінському воєводстві Польщі було виявлено спалах високопатогенного пташиного грипу. Через це сусідні країни почали посилювати заходи біобезпеки, а в Румунії навіть заявили про намір обмежити імпорт курятини та інших продуктів птахівництва з Польщі. У Білорусі ж посилили заходи контролю біобезпеки на птахофабриках.

“Ситуація не нова, вона, скоріше, звична. Те, що грип виявлений серед птиці на промисловому підприємстві в Польщі, ще ні про що не говорить: захворювання періодично реєструється на території Європи. Найбільший спалах зафіксовано в 2016-2017 роках. Тоді випадки грипу зареєстрували в Німеччині, Франції, Швейцарії, Нідерландах, Чехії, Польщі. Щоб захиститися від вірусу, на об’єктах птахівництва всіх форм власності необхідно забезпечити заходи біологічної безпеки, як це передбачено нашими нормативними документами”,- зазначає директор Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства Білорусі Іван Смільгінь.

Крім цього Білорусь ввела тимчасові обмеження на ввезення потенційно небезпечної продукції з підприємств, що розташовані на території Люблінського воєводства Польщі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button