Новини про м'ясо

Майже на 20% зросли продажі курятини в США

Дослідження, проведене IRI спільно з 210 Analytics, виявили, що за останні 9 місяців роздрібний продаж курятини в США зріс на 1,3 млрд. Дол., що на 19,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. 3/4 американців, які їдять курку, кажуть, що готували її вдома принаймні раз на тиждень.

Опитування, також виявило, що під час пандемії половина респондентів споживали м’яса птиці більше, ніж будь-якого іншого білка. Близько 48% респондентів сказали, що частіше почали готувати птицю, тоді як 39% сказали, що збільшили різноманіття страв з курки.

В США наближається День Подяки. Половина американців, які взагалі їдять курку, заявляють, що під час святкової трапези віддають перевагу курятині шинці (52%) або індичці (49%), а більше половини також планують їсти курячі крильця на День Подяки (57%) або на Різдво (61%). 74% любителів курки вважають за краще їсти справжню курку замість рослинних альтернатив.

Результати дослідження підтверджують останній аналіз Служби економічних досліджень Міністерства сільського господарства США (USDA-ERS), опублікований минулого тижня, у якому передбачається, що споживання м’яса бройлерів на душу населення в 2020 році буде на 1,6% вищою, ніж минулого року, і складе 43,8 кг. Зростання триватиме в 2021 році, хоча і дещо повільнішими темпами – +0,7% до 44,1 кг.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button