Новини про м'ясо

Майже 200 спалахів пташиного грипу зафіксували у Франції за два місяці

Високопатогенний пташиний грип штаму H5N8 массово поширюється у Франції з середини листопада. За цей час в країні зафіксували 197 спалахів захворювання.

Зокрема, про 170 випадків грипу птиці повідомили у французьких районах, що межують з Іспанією. Це викликало занепокоєння представників галузі птахівництва країни.

Наразі в найбільш постраждалих районах проводиться повний забій сільськогосподарської птиці. Міністр сільського господарства та продовольства Франції Жюльєн Денорманді нагадав, що потрібно зробити все можливе, щоб зупинити розповсюдження пташиного грипу та захистити території, які все ще вільні від захворювання.

Після виявлення спалахів або для профілактики за наказом французької влади вже було забито 700 тис. домашніх птахів, в основному качок.

Незважаючи на нові спалахи на південному заході країни, ситуація стабілізується в решті регіонів, постраждалих від вірусу, оскільки протягом 15 днів там не реєструється жодних нових випадків захворювання, як серед свійських, так і серед диких птахів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button