Новини про м'ясо

Майбутнє євопейського ринку птиці обговорять на онлайн-конференції

Восени академіки та лідери галузі птахівництва ЄС мають зібратися, щоб обговорити роль м’яса птиці як частини стратегії Європейського Союзу “З ферми до вилки” (F2F).

На онлайн-заході, який відбудеться 13 жовтня, буде розглянуто стійкість м’яса птиці порівняно з іншим м’ясом та альтернативними м’ясними білками, а також питання добробуту тварин у секторі та те, як наука та інновації можуть забезпечити безпечність, доступність та поживність м’яса птиці.

Комісар з питань сільського господарства ЄС Януш Воджіховський сказав, що ЄС повинен працювати над підтримкою альтернативних методів тваринництва та намагатися підтримати фермерів, які добровільно запровадили високі стандарти добробуту тварин.

Онлайн-захід, що відбудеться в жовтні є однією з перших подій, яку проводять у рамках нової комунікаційної кампанії щодо м’яса птиці в ЄС, розпочатої минулого місяця. Під девізом: «Це європейська птиця! Висока якість птиці з європейською гарантією “, вона спрямована на зміцнення впевненості споживачів у якості птиці ЄС.

Кампанія, яку об’єднали 5 національних організацій з птахівництва з Франції, Німеччини, Італії, Польщі та Нідерландів та їх європейська асоціація AVEC, зосереджується на важливості дотримання стандартів ЄС для забезпечення високого рівня добробуту, стійкості тварин та безпека харчових продуктів.

Наразі громадяни країн ЄС споживають в середньому 25,3 кг м’яса птиці на рік.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button