Новини про м'ясо

М’ясопереробні підприємства ЄС закриваються через поширення COVID-19 серед працівників

У Євросоюзі повідомляють про масові захворювання коронавірусом працівників кількох великих м’ясопереробних підприємств, що може призвести до збоїв ланцюгів постачань в м’ясній галузі.

Десятки робітників заразилися COVID-19 на одному з підприємств компанії Muller-Fleisch в Біркенфельді (Німеччина) та на м’ясопереробному заводі Litera meat, в Арагоні (Іспанія).

У Німеччині на фабриці інфікований 131 працівник, крім того ще очікуються результати тестів понад 200 інших робітників. Місцеві ЗМІ припускають, що кількість випадків зараження серед робітників Muller-Fleisch настільки велика через погані умови проживання для трудових мігрантів, що працюють на фабриці й прибули переважно з Румунії.

В Іспанії коронавірусом інфікувалися 180 робітників з переробного підрозділу заводу Litera meat. Три іспанські профспілки, що представляють інтереси працівників м’ясної промисловості, подали скарги на компанію. Кількість заражених людей на заводі становить близько 24% від загальної кількості працівників. Litera Meat – підприємство, що належить італійській компанії Pini Group, одному з найбільших виробників свинини в Європі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button