Новини про м'ясо

М’ясопереробна галузь потребує подальшої автоматизації

Велика кількість випадків COVID-19 на м’ясокомбінатах у різних країнах зменшує рівень довіри споживачів до галузі. В умовах нестабільності та змін на ринку галузь потребує технологій, що дозволять зменшити рівень контакту працівників з харчовими продуктами.

М’ясна промисловість США повинна зробити наступний крок у автоматизації та зменшити потребу в персоналі на переробних підприємствах, щоб запобігти подальшим перебоям у ланцюзі поставок. У статті, опублікованій в The Hill, Річард Хадсон, співголова та засновник двосторонньої робочої групи “Сільське господарство та сільська Америка”, говорить про необхідність швидких змін у галузі.

Багато переробників м’яса вже інвестують у нові технології для подолання майбутніх перебоїв у ланцюгах поставок, пов’язаних з інфекційними захворюваннями. Tyson Foods, одна з компаній, що зазнали важких наслідків кризи COVID-19, заявила, що робить акцент на тестуванні та розробці автоматизованих інструментів для своєї виробничої лінії. Центр автоматизації виробництва компанії був відкритий у серпні 2019 року і має на меті розширення автоматизації конвеєрів. Зараз там працюють над автоматизованою системою знежирення курятини. Компанія вже вклала в систему роботизації виробництва 500 млн доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button