Новини про м'ясо

М’ясні автомати набувають популярності в Німеччині

Купувати воду, снеки чи каву в автоматах доволі зручно, адже це швидко і працюють вони цілодобово. Для Німеччини, де неділя – вихідний навіть для більшості магазинів, такі машини можуть стати справжнім порятунком споживачів, тим паче, що в автоматах тепер можна купити навіть м’ясні продукти.

Автомати для м’яса або так звані вендингові станції набувають все більшої популярності у ФРН, особливо у передмістях. Про це свідчать результати опитування Агентства німецької преси.

У подібних вендингових машинах можна придбати не лише ковбасу чи м’ясні снеки, а й сире м’ясо у вакуумній упаковці або замариновані для барбекю стейки. Також нещодавно в таких автоматах почали продавати інші продукти, на які існує високий попит серед споживачів – яйця, молоко та ін.

Наразі у Німеччині нараховується близько 570 тис. таких автоматів. Попри зростання популярності вендингових машин, ринкові експерти зазначають, що в майбутньому автомати не замінять традиційні магазини. Наразі вони розглядаються як додаткові місця продажу харчових продуктів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button