Новини про м'ясо

Китай скасував всі обмеження на імпорт птиці з США

Китай встановив ембарго на імпорт м’яса птиці зі Сполучених Штатів ​​4 роки тому після спалахів пташиного грипу в деяких районах країни у 2013 та 2014 роках. Утім, цього тижня Пекін зробив крок назад у торговій війні з США та оголосив, що скасовує всі обмеження на імпорт птиці.

З березня 2017 року в США не зафіксовано жодних нових випадків пташиного грипу.

“Після всебічної оцінки Китай вважає, що епідемія пташиного грипу в США ефективно контролюється, а система регулювання якості м’яса птиці в країні відповідає вимогам законів та правил Китаю”, – заявили чиновники Генеральної адміністрації митниці та Міністерства сільського господарства та сільських справ КНР.

Таким чином, Китай має намір диверсифікувати джерела імпорту птиці та забезпечити потребу у тваринному білку на внутрішньому ринку. З серпня 2018 року багаторазові спалахи АЧС скоротили національне поголів’я свиней майже на 50%, створивши дефіцит свинини на цьому ринку. Імпорт альтернативних тваринних білків (яловичини, овечого м’яса, птиці) постійно зростає, оскільки ціни на свинину в Китаї побили кілька рекордів і наразі найвищі в світі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button