Новини про м'ясо

Курятина подешевшала на 12%

За рік в Україні подорожчали більшість видів м’яса. У річному обчисленні ціна знизилась лише на курятину. Так, на початку травня цього року куряче філе коштувало на 12% дешевше, ніж у такий же період 2019 року, повідомляє видання latifundist.com з посиланням на Державну службу статистики України.

Усі інші види м’яса на вітчизняному ринку подорожчали. Найбільш помітно зросла ціна на яловичину. М’ясо ВРХ з початку травня минулого року подорожчало на 8,2%. Що ж до свинини, то середня ціна в річному обчисленні підвищилась на 4,5%.

За даними Державної служби статистики середня вартість 1 кілограма курячого філе наприкінці квітня – початку травня склала 92,06 грн. Яловичина коштувала у середньому 138,07 грн за кілограм, а ціна свинини досягла позначки 116,7 грн за кілограм.

Нагадаємо, що прогнози стосовно зміни цін на цей місяць неоднозначно. Частина виробників схиляються до думки, що на ринку очікується спад після великоднього зростання котирувань. Інші ж оператори ринку сподіваються на зростання попиту під час травневих свят, і, як наслідку, подорожчання м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button