Новини про м'ясо

Курчат для KFC будуть готувати роботи

роботи-офіціанти – вже не новина. Можливо – це справді майбутнє галузі громадського харчування. Це стосується й інших працівників ресторанів. Наприклад в Південній Кореї з’явилися роботи-кухарі, оскільки компанія Hyundai Robotics і KFC Korea автоматизують процес приготування наггетсів та інших страв з курчати в мережі ресторанів швидкого харчування.

Згідно з умовами угоди між компаніями, Hyundai Robotics розробить робота, який буде смажити курчат, а KFC надасть виробнику фірмову рецептуру: вона стане основою для створення спеціальної програми, за якою працюватимуть роботи.

В останні роки IT-технології модернізують харчову промисловість, і пандемія коронавірусу прискорила цей процес. За даними маркетингового дослідження Hyundai Robotics, ринок фудтех-рішень вже до 2022 року виросте на 5,8% – до 250 мільярдів доларів.

Попит на нові технології помітно зріс з травня 2020 року. Крім великих підприємств харчової промисловості, роботів, які мінімізують контакт персоналу з їжею і відвідувачами, все частіше замовляють компанії сегменту HoReCa.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button