Новини про м'ясо

Криза на світовому ринку яловичини триває

Глобальний експорт яловичини дещо зменшився. Серед причин такої ситуації на ринку в щоквартальному звіті Rabobank згадуються обмежувальні заходи та зриви ланцюгів поставок через пандемію, а також зниження попиту в деяких країнах.

США, де щотижнева потужність забійних підприємств відновилася до 97% – 98% від рівня до кризи COVID-19, та Нова Зеландія, де переробна потужність повернулася до нормальних рівнів у травні, – це ринки, які розглядаються як позитивні приклади на фоні загальносвітової картини в секторі. У той же час у Європі попит на яловичину повністю не відновився, до того ж друга хвиля коронавірусу може призвести до повторних збоїв у постачаннях чи зменшення закупівель.

З іншого боку, незважаючи на те, що ситуація в Китаї нормалізувалася ще навесні, дії місцевого самоврядування щодо контролю за розповсюдженням коронавірусу уповільнюють відновлення повноцінної роботи продовольчого сектору.

Тим не менше, друга хвиля інфекцій, яка вразила Австралію та Бразилію, може призвести до зниження пропозиції яловичини на світовому ринку і зростання цін на цей вид м’яса.

Котирування живої велику рогатої худоби вже збільшились. З травня по липень ціни у всьому світі демонстрували ознаки відновлення. Вартість ВРХ зросаи у більшості основних країн-експортерів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button