Новини про м'ясо

Корова хоче познайомитись: мобільний додаток для розмноження тварин

Сьогодні за допомогою спеціальних електронних додатків знайомитись можуть не лише люди, а й тварини. Британська компанія навіть розробила програмне забезпечення, що дозволяє фермерам шукати пару для своїх биків чи корів, повідомляє landlord.ua.

Мобільний додаток, оформлений у стилі славнозвісного Tinder, має навіть схожу назву – Tudder. З його допомогою господарі можуть як купувати тварин для розмноження, так і домовлятись про одноразові контакти ВРХ. Ферми розміщують в додатку фото своїх тварин, інформацію про породу, вік, продуктивність, місце розташування господарства продавця та інші важливі дані (навіть про характер худоби).

Після того як клієнт обрав тварин, додаток відправляє його безпосередньо на сайт, де можна здійснити фінансову операцію – купити велику рогату худобу.

Британські фермери вже оцінили нововведення. Додаток зможе зекономити їм багато часу. Наприклад, Маркус Лемпард, аграрій з Уельсу, говорить: щоб відвезти бика на спеціалізований ярмарок, потрібно залучати додаткові ресурси – відповідно підготувати тварину, витратити час, залишити ферму. На думку пана Лемпарда, Tudder – досить корисна інновація.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button