Новини про м'ясо

Коронавірус: у Британії скасували виставку свиней та птиці й навчання для фермерів

Британський ярмарок свиней та птиці (British Pig & Poultry Fair 2020) був скасований після того, як прем’єр-міністр країни Борис Джонсон повідомив про заборону масових зібрань. Пан Джонсон сказав, що хоча ризик передачі коронавірусної хвороби на масових заходах залишається низьким, уряд вживає додаткових заходів безпеки.

Опікуни Королівського сільськогосподарського товариства Англії (RASE) домовились, що ярмарок, який був запланований на 12 та 13 травня, буде скасовано.

“Хоча ми шкодуємо щодо скасування заходу, це правильне рішення, яке сприятиме захисту здоров’я населення в цих небачених обставинах”, – зазначили організатори British Pig & Poultry Fair 2020.

Цей ярмарок – найбільший з цілого ряду галузевих заходів, скасованих або відкладених у Великобританії через вірус.

Усі події, організовані Радою з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB), включаючи навчальні курси, проведення невеликих засідань виробничих зборів та свинарські клуби, були скасовані до 17 квітня.

“Ми продовжуватимемо розглядати ситуацію і приймемо рішення про проведення події, заплатованих після 17 квітня, пізніше”, – заявили в AHDB.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button