Новини про м'ясо

Коронавірус спричинив зниження цін на м’ясо в країнах-експортерах

Обмежувальні заходи щодо транспортування, ужиті Китаєм у боротьбі проти спалаху коронавірусу, можуть призвести до зниження ціни на м’ясо на внутрішніх ринках країн-експортерів. Зокрема, збитків зазнає й м’ясна промисловість Нової Зеландії, оскільки КНР є найбільшим ринком збуту для новозеландської яловичини та баранини.

Згідно з даними, представленими Асоціацією м’ясної промисловості країни, у 2019 році експорт м’яса овець з Нової Зеландії до Китаю досяг 1 мільярда доларів (на 40% більше за показники 2018 року), тоді як обсяг яловичини, відвантажений в азійську країну, становив 1,1 мільярда доларів (+ 113%). Зниження попиту з боку Китаю може залишити частину цих обсягів на внутрішньому ринку та посилити тиск на ціни.

М’ясо відправлене до Китаю вже майже тиждень залишається нерозвантаженим в кількох портах, і, як очікується, обмеження триватимуть. Через ізоляцію деяких регіонів КНР, пов’язану з вірусом, ціни на свинину досягли рекордних рівнів – 16 доларів за кілограм і вище. Стрибок котирувань спостерігається навіть попри те, що влада Китаю випустила на ринок заморожену свинину з державних резервів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button