Новини про м'ясо

Коронавірус і споживання: на 25% зросли продажі курятини в Іспанії

Зростання попиту на птицю в роздрібній торгівлі компенсує втрати постачальників в готельно-ресторанному бізнесі, зазначають в Іспанській асоціації виробників птиці (Propollo).

За даними асоціації попит на курятину, індичку та інше м’ясо птиці збільшився на 25% порівняно з попереднім нормальним обсягом, який в середньому становив близько 24 тис. тонн на тиждень.

Мадрид, Каталонія та Андалусія – провінції, які повідомили про найбільше зростання попиту на м’ясо птиці за останні три тижні березня. У Мадриді, де першими запровадили заходи щодо закриття шкіл та інші карантинні обмеження, вже 10 і 11 березня збільшив попит на понад 410 тонн (15%).

Протягом першого тижня загального карантину в Каталонії зафіксувала пік попиту (+13,8% – 470 тонн); тоді як в Андалусії він зріс 10% (520 тонн). На національному рівні з 9 по 15 березня роздрібні торговці продали на понад 6 тис. тонн більше, ніж продавали раніше. З 23 по 29 березня середньотижневі обсяги продажів у роздріб були вже на 25% більшими, ніж у період до карантину.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button