Новини про м'ясо

Компанії переходять на виробництво курей, що повільно ростуть

У червні компанія KFC взяла на себе зобов’язання щодо покращення якості курятини, яку продає в Європі. Це знаменує суттєві зміни для гіганта фаст-фуду, що приведуть до зміни орієнтації виробників та експортерів. У Великобританії, роздрібні торговці Marks & Spencer та Waitrose взяли на себе схожі зобов’язання на початку цього року.

Зміни полягають у тому, що до 2026 року компаніям доведеться перейти від закупівлі порід птахів, які швидко ростуть, до таких, які ростуть розмірено, а на птахофабриках поголів’я матиме розташовуватись з розрахунку 30 кг / кв.м. Інші пристосування, які відносно поширені – принаймні у Західній Європі – включають наявність у приміщеннях, де утримують птахів, вікон та тюків.

Деякі країни вже застосовують такі практики вирощування курей. У Франції приблизно чверть птахів вирощується повільніше, а у Великобританії цей показник становить близько 11%, включаючи вільний вигул та органіку.

Хоча м’ясо птахів, вирощених в таких умовах є кориснішим для здоров’я людини, виробництво такого типу курятини завдає більше шкоди довкіллю, оскільки потребує більше ресурсів та продукує більше парникових газів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Коли варишь вітчизняну магазинську курку, складається враження, що варишь ганчірку: ані запаху, ані смаку. Може наші курячі королі дослухаються?

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button