Новини про м'ясо

Халяль-парк з виробництва м’яса збудують в Киргизстані

Ісламський банк розвитку та Ісламська корпорація з розвитку приватного сектору надали грант на створення “М’ясного халяль-парку в Киргизькій республіці”. У рамках проекту буде збудовано цілий комплекс з виробництва халяльного м’яса. Сума гранту, спрямованого на технічну допомогу в створенні парку, складає 380 тис. доларів.

“Проект “М’ясний халяль-парк в Киргизькій Республіці» включає фінансування техніко-економічного обґрунтування для парку, яке об’єднує різні компоненти виробничо-збутового ланцюга з м’ясопереробки – організація загонів для відгодівлі худоби, ветеринарні служби, забій, зачистка, переробка, упаковка – в одному місці”, – зазначає meatinfo.ru з посиланням на місцеве видання tazabek.kg.

280 тис. доларів для реалізації проекту має надати Ісламський банк розвитку, 100 тис. – Ісламська корпорація з розвитку приватного сектору, а ще 50 тис. доларів виділять з державного бюджету.

Нагадаємо, що минулого тижня Суд Європейського Союзу постановив, що м’ясо, отримане внаслідок релігійного вбивства тварин, які не були оглушені перед тим, як їх зарізали (кошерне, халяльне м’ясо), не може бути сертифіковане як органічне.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button