Новини про м'ясо

Канадських фермерів захистили від веганів та захисників тварин

Протягом останніх років у Європі та країнах Північної Америки зросла кількість проникнень на ферми активістів рухів з захисту прав тварин. Під час акцій мітингувальники випускають тварин та порушують санітарні норми на підприємствах. Щоб запобігти подібним інцидентам в канадській провінції Онтаріо ухвалили новий закон, який передбачає посилення покарання за проникнення на територію тваринницьких та переробних підприємств.

Закон посилює захист продовольчих товарів Онтаріо, фермерів, сільськогосподарських підприємств та сільськогосподарських тварин, зберігаючи при цьому право людей брати участь у законних акціях протесту, за умови, що такі мітинги не можуть заподіяти шкоди та проводяться безпечним способом.

“Це дуже важливий законодавчий акт, оскільки він допоможе захистити тих, хто працює у сільському господарстві, від переслідування, зловживання та інших незаконних дій”, – зазначила Сьюзен Фіцджеральд, виконавчий директор Альянсу перевізників тварин в Онтаріо (OTLA).

Новим законом передбачено такі санкції:

  • Штраф до 15 000 доларів за перше правопорушення та 25 000 доларів за наступні випадки (раніше максимальна санкція становила 10 000 доларів);
  • Визначення чинників, які дозволять суду виправдати збільшення штрафу;
  • Дозвіл призначити відшкодування збитків за шкоду за встановлених обставин, яка може включати пошкодження худоби, власності або крадіжку;
  • Скасування дозволу на в’їзд до ферми, якщо він був виданий під примусом або під неправдивим приводом.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button