Новини про м'ясо

Кампанія на підтримку місцевих виробників м’яса почалась у Великобританії

Британська асоціація переробників м’яса нещодавно запустила новий торговий знак та веб-сайт (SustainableBritishMeat.org), з метою промоції британського м’яса серед місцевих споживачів. Кампанія фокусується на таких характеристиках, як стійкість виробництва, високі стандарти якості та підтримка сільського господарства.

“Ми хочемо, щоб цей веб-сайт став місцем зустрічі для всіх, хто займається виробництвом британського м’яса, та всіх, хто бере участь у науково-технічних інноваціях, які допомагають покращити якість, простежуваність та екологічність виробництва продуктів харчування”, – йдеться у прес-релізі асоціації.

Новини партнерів

Споживачі дедалі більше турбуються про безпеку, стандарти та стійкість виробництва харчових продуктів.

Нік Аллен, генеральний директор Британської асоціації м’ясопереробників, підкреслює той факт, що більшість людей покладаються на інформацію в ЗМІ, яка допомагає їм вибирати варіанти харчування та спосіб життя. Але не вся ця інформація є правдивою. Насправді, деякі публікації є досить оманливими. Стало дуже важко орієнтуватися в заплутаних і часто суперечливих думках. Проєкт галузевої асоціації має на меті частково вирішити цю проблему.

“Великобританія виробляє м’ясо за одними з найвищих стандартів щодо харчових продуктів та добробуту тварин і з найнижчим екологічним наслідком на планеті. Ми хочемо використовувати новий сайт як платформу для просування британської продукції не лише у Великобританії, а й в інших країнах”, – йдеться в прес-релізі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button