Новини про м'ясо

Кампанія на підтримку місцевих виробників м’яса почалась у Великобританії

Британська асоціація переробників м’яса нещодавно запустила новий торговий знак та веб-сайт (SustainableBritishMeat.org), з метою промоції британського м’яса серед місцевих споживачів. Кампанія фокусується на таких характеристиках, як стійкість виробництва, високі стандарти якості та підтримка сільського господарства.

“Ми хочемо, щоб цей веб-сайт став місцем зустрічі для всіх, хто займається виробництвом британського м’яса, та всіх, хто бере участь у науково-технічних інноваціях, які допомагають покращити якість, простежуваність та екологічність виробництва продуктів харчування”, – йдеться у прес-релізі асоціації.

Споживачі дедалі більше турбуються про безпеку, стандарти та стійкість виробництва харчових продуктів.

Нік Аллен, генеральний директор Британської асоціації м’ясопереробників, підкреслює той факт, що більшість людей покладаються на інформацію в ЗМІ, яка допомагає їм вибирати варіанти харчування та спосіб життя. Але не вся ця інформація є правдивою. Насправді, деякі публікації є досить оманливими. Стало дуже важко орієнтуватися в заплутаних і часто суперечливих думках. Проєкт галузевої асоціації має на меті частково вирішити цю проблему.

“Великобританія виробляє м’ясо за одними з найвищих стандартів щодо харчових продуктів та добробуту тварин і з найнижчим екологічним наслідком на планеті. Ми хочемо використовувати новий сайт як платформу для просування британської продукції не лише у Великобританії, а й в інших країнах”, – йдеться в прес-релізі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button