Новини про м'ясо

Ірландські фермери радять споживачам “запастися яловичиною”

Суперечка між сектором тваринництва в Ірландії та роздрібною торгівлею може залишити м’ясні полиці магазинів порожніми в найближчі дні. Ірландська асоціація власників великої рогатої худоби та овець (ICSA) загрожує припиненням поставок роздрібним торговцям. До цього заходу можуть вдатись, як до одного із останніх у суперечці щодо ціни на яловичину.

“Великі супермаркети не отримуватимуть яловичини, якщо не відбудеться підвищення закупівельних цін”, – заявили в ICSA.

Асоціація закликає мережі роздрібної торгівлі визнати, що нинішні ціни на яловичину, які виплачують виробникам, невиправдано низькі. ICSA звинувачує ритейлерів у змові.

Тваринники закликають представників роздрібної торгівлі до переговорів, з метою домовитись про “стійкі ціни”, які б задовольняли обидві сторони. Закупівельна вартість яловичини в країні залишалась незмінною більш ніж упродовж року.

“Ми маємо побачити, чи справді роздрібні торговці дбають про своїх постачальників. Настав час налагодити справедливі торговельні взаємини”, – Ірландська асоціація власників великої рогатої худоби та овець.

Тим часом ірландським споживачам рекомендується запастися яловичиною та продуктами з неї, оскільки полички супермаркетів не будуть наповнювати до вирішення суперечки між постачальниками та ритейлерами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button