Новини про м'ясо

Інноваційний цех та 161 млн грн податків: Володимир-Волинська птахофабрика відзвітувала за 2019 рік

У грудні ПАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” організувала брифінг, де повідомила про результати своєї роботи за рік, нововведення на виробництві, нові проєкти, підтримку місцевих громад та відрахування до державного бюджету.

Генеральна директорка компанії Аліна Сич зазначила, що цього року на птахофабриці було побудовано інноваційний переробний цех для виготовлення продукції ТМ “Епікур”, потужність якого складає 13,5 тонн за годину. Проєкт будівництва цеху вартував компанії 38 млн євро.

За рік ПАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” відрахувала податків на суму 161 млн гривень. А середня заробітна плата в компанії склала 13,8 тис. гривень. З 30 млн гривень бюджету Зарічанської ОТГ, на території якої розташоване підприємство, 20 млн – це податки від функціонування птахофабрики, зазначила пані Сич.

“Цього року підприємство стало ініціатором Петиції про Заборону безконтрольного використання антибіотиків в сільському господарстві, а також сприяє розробці нових галузевих стандартів в птахівництві та маркування продукції. Впроваджує освітні проєкти в дошкільних установах і школах. Підтримує дитячі інтернати та будинки пристарілих, а також виступає партнером або організатором масових культурних та соціальних заходів Волинського регіону”, – повідомляють у ПАТ “Володимир-Волинська птахофабрика”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button