Новини про м'ясо

Інфляційний барометр: курятина та свинина продовжують дешевшати

З початку року курятина і свинина подешевшали, а яловичина стала дорожчою. Про це повідомляє видання УНН з посиланням на дані Інфляційного барометра – моніторингу онлайн-цін на соціально значущі товари, який здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

У період з 1 січня до 22 лютого свинина подешевшала на 5 гривень до 98,95 грн за кілограм. Курятина втратила 13 гривень і зараз коштує 98,92 грн за кілограм.

Натомість сало подорожчало на 1,33 грн за кілограм і зараз коштує 132,23 грн. Яловичина за майже два місяця набрала 8,6 грн. Зараз ціна цього виду м’яса складає 136,2 грн за кілограм.

Свинина дешевшала, навіть не дивлячись на зростання закупівельних цін на свиней забійних кондицій, що спостерігалось упродовж двох минулих тижнів. Цього тижня вартість живця була стабільною. Не дивлячись на тимчасовий “штиль” на ринку, і виробники, і переробники очікують на пожвавлення ближче до тривалих святкових вихідних на початку березня. Після традиційного післяноворічного спаду, попит на свинину на початку березня має пожвавитись, що спровокує подорожчання м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button