Новини про м'ясо

Імпорт яловичини та баранини з 36 країн заборонила Південна Корея

Уряд Південної Кореї вирішив запровадити заборону на весь імпорт м’яса та м’ясопродуктів жуйних тварин, таких як ВРХ та вівці, з 36 країн, де раніше реєстрували сказ корів (губчастоподібна енцефалопатія великої рогатої худоби). Посадовці пояснили, що повідомлення базується на статті 21 Закону про санітарну безпеку харчових продуктів, прийнятому азійською країною цього року.

Це рішення матиме значний вплив на експортерів у Великобританії, США, Франції, Німеччині, Канаді та Японії, а також на інших дрібних постачальників з усього світу.

Заборона стосується імпортну “їжі та харчових добавок, виготовлених із жуйних тварин або їх побічних продуктів”, і дозволяє імпортувати яловичий жир або колаген лише за умови наявності сертифіката, виданого урядом.

Наразі імпорт до Південної Кореї яловичини та продукції з неї, що надходить від тварин віком до 30 місяців, дозволений для Австралії, Канади, Чилі, Данії, Мексики, Нової Зеландії, Уругваю, Нідерландів та США, оскільки в цьому віці велика рогата худоба рідко уражається захворюванням. Ввезення баранини дозволено лише з Австралії та Нової Зеландії.

Рішення також може бути ознакою протекціонізму для виробників у Південній Кореї, оскільки багато імпортованих м’ясопродуктів та м’яса були дешевшими, ніж товари, вироблені в країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button