Новини про м'ясо

Франція закликає Китай ввести зонування щодо АЧС

Влада Франції закликає Китай запровадити зонування для боротьби з африканською чумою свиней.

У рамках поїздки президента Франції Еммануеля Макрона до Китаю, що відбулася на початку листопада, він домовився з очільником КНР Сі Цзіньпіном про розробку пріоритетної дорожної карти зонування територій відповідно до рівня небезпеки поширення африканської чуми свиней. Проєкт передбачає досягнення конкретних результатів вже у 2020 році.

Це достатньо важливий крок, що дозволить Китаю контролювати поширення АЧС та почати відновлення галузі. Це, у свою чергу, сприятиме зменшення дефіциту свинини, як на ринку КНР, так і на глобальному ринку.

Утім, поки Китай не вдасться до таких заходів, нарощування імпорту та зростання ціни продовжуватиметься. Пік імпорту прогнозується на 2020 рік. Тоді, за оцінками аналітиків Rabobank, Китай закупить 4,6 мільйона тонн свинини. Навіть 2019 року буде встановлено рекорд щодо імпорту цього виду м’яса, який, як очікується, складе від 3,1 до 3,3 млн. тонн. Аналітики вважають, що Китай боротиметься з африканською чумою свиней ще принаймні впродовж 5 років, що знижує шанси на швидке відновлення виробництва свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button