Новини про м'ясо

Фермера ув’язнили за смерть тварин в господарстві

На фермі в англійському графстві Девон почали масово вимирати тварини. Господар з’являвся на підприємстві рідко. Сусіди, які помітили жахливі зміни, звернулися до правоохоронців, тепер “господар” має провести кілька місяців у в’язниці.

49-річний фермер з Девону, Вільям Доллі кілька разів за рік отримував попередження, після того, як на території його господарства було зафіксовано кілька випадків смерті тварин. Крім того, господар часто не прибирав мертвих овець та корів.

Попередження не подіяли і на минулому тижні відбувся суд над паном Доллі, якого звинуватили в жорстокому поводженні з тваринами. Фермер зізнався, що останнім часом не годував тварин та належно не доглядав за ними, оскільки мав піклуватися про хворого родича. Цей аргумент на суддів не подіяв і Вільяма Доллі ув’язнили.

Фермер проведе 18 тижнів в місцях позбавлення волі. Також йому заборонено займатися тваринництвом на період 5 років після набуття чинності судової постанови. Але до цього горе-господару доведеться утилізувати мертвих тварин. Вільям Доллі має зробити це протягом 56 днів.

Фермер шкодує про свій вчинок, тим не менше, він сподівався, що суд буде більш поблажливим.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button