Новини про м'ясо

FAO: світові ціни на м’ясо стабілізувались

Цього тижня Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) опублікувала Індекс продовольчих цін FAO за січень. У цілому на початку року на світовому ринку котирування майже всіх видів м’яса були стабільними і суттєво не відрізнялись від грудневих цін. Дещо подешевшала лише баранина.

Індекс цін м’яса, розрахований Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН, у січні становив у середньому 162,9 пункт. Ситуація майже не змінилася з грудня 2018 року – тоді індекс склав 163,6 пункту. Ціни на м’ясні продукти в США були стабільними. В інших країнах міжнародні котирування на м’ясо великої рогатої худоби, свиней та птиці також залишалися стабільними. Проте ціни на м’ясо овець знизилися на 8,4% у порівнянні з попереднім місяцем.

Хоча на світовому ринку спостерігається відносна стабілізація, незначний низхідний рух неможна не помітити. Ціни на м’ясо знижувались практично упродовж усього минулого року. У 2018 році індекс становив у середньому 166,4 пункту, що на 2,2 % менше, ніж у 2017 році. Низхідна тенденція спостерігалась через зниження цін на м’ясо свиней та птиці, яке частково компенсувалось за рахунок підвищення котирування баранини. На світовому ринку яловичини протягом року ціни залишались стабільними.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button