Новини про м'ясо

Експортери курятини стурбовані спалахом грипу птиці в Миколаївській області

Попри те, що в Миколаїській області не діє жодне підприємство найбільшого в Україні виробника та експортера м’яса птиці, агропромислового холдингу МХП, в компанії все ж занепокоєні через спалах пташиного грипу в регіоні.

Варто зазначити, що навіть випадок захворювання в особистому селянському господарстві може призвести обмежень експорту української курятини. І хоча підприємства МХП розташовані більш ніж за 250 км від епіцентру спалаху, компанія вже веде перемовини з найбільшими покупцями своєї продукції, щоб запевнити ї у безпечності курятини українського виробництва.

“Ми дуже стурбовані спалахом пташиного грипу в Миколаївській області. Але сподіваємося, що карантинні заходи, які наразі проводяться в селі Кандибіне, зменшать ризики можливих подальших проявів пташиного грипу в області. Також ми наголошуємо, що МХП не має виробничих баз на Миколаївщині. Всі наші заводи розташовані в інших областях, вони відповідають найвищим санітарним нормам, а продукція – стандартам якості та безпеки. Можете сміливо довіряти продукції МХП. Усі підприємства суворо дотримуються правил гігієни та санітарного контролю в роботі з птицею, а кожен з пташників є окремою закритою екосистемою. Ці факти можна вважати важливими факторами, що стримують можливе інфікування птиці. Тим не менш, ми змушені зазначити, що новина про спалах пташиного грипу може вплинути на експорт продукції МХП. Фахівці в режимі онлайн поспілкувались із ключовими партнерами МХП та запевнили у відсутності небезпечного вірусу в продукції, яка їм поставлялась”, – повідомила речниця МХП Ірина Ванникова.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button