Новини про м'ясо

Дві птахофабрики МХП перевірили на використання антибіотиків під час виробництва

Підприємства ТОВ “Вінницька птахофабрика” та ПрАТ “Миронівська птахофабрика”, що входять до складу агропромислового холдингу МХП, пройшли аудит щодо використання протимікробних рипаратів у процесі вирощування птиці. Перевірку проводив організація, що спеціалізується на сертифікації, ТОВ “Бюро Верітас Сертифікейшн Україна”, повідомили в Асоціації “Союз птахівників України”.

Обидва підприємства вдало пройшли аудит і отримали дозвіл наносити відповідне маркування на м’ясопродукти. Найближчим часом також планується перевірка ще однієї компанії, що входить до складу МХП – ПрАТ “Оріль-Лідер”.

“Результати аудитів ґрунтувалися на переліках питань щодо відповідності Добровільним вимогам до птахогосподарств по вирощуванню птиці та забійного (переробного) підприємства із технологією отримання продукції птахівництва без застосування антимікробних засобів та їх залишків. Згідно з висновками проведених аудитів, ПрАТ “Миронівська птахофабрика” та ТОВ “Вінницька птахофабрика” відповідають задекларованим Добровільним вимогам. Керуючись результатами аудитів, Асоціацією “Союз птахівників України” надано право наносити додаткове маркування класу “А” на продукцію ПрАТ “Миронівська птахофабрика” та ТОВ “Вінницька птахофабрика” з 16 червня 2020 року”, – йдеться у звіті галузевої асоціації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button