Новини про м'ясо

Дві людини померли через вживання зіпсованої ковбаси в Німеччині

У кінці минулого тижня у німецькому регіоні Гессен 37 людей постраждало від вживання зіпсованої ковбаси. Компанія-виробник Wilke відкликала партію ковбас з пошкодженими упаковками, утім, через довгі святкові вихідні (3 жовтня святкували День об’єднання Німеччини), не всі торгові мережі вчасно отримали повідомлення і прибрали з полиць пошкоджений товар.

Серед постраждалих від ковбаси, зараженої бактеріями лістерії, – двоє людей похилого віку, яких лікарям не вдалося врятувати. Варто зазначити, що ці бактерії є найнебезпечнішими для людей зі слабкою імунною системою, таких як новонароджені, люди з хронічними захворюваннями, вагітні жінки та люди похилого віку.

Wilke вже привертала увагу громадськості через те, що в березні у м’ясних виробах компанії було виявлено бактерії лістерії. Тоді відповідні органи охорони здоров’я та захисту споживачів Німеччини провели перевірки на підприємствах виробника.

Продукція Wilke продається не лише в Німеччині, а й експортується. Ковбаси з партії з пошкодженим пакуванням було відкликано й з-за кордону.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button