Новини про м'ясо

Два відомі польські м’ясопереробники можуть об’єднатися

Польська м’ясопереробна компанія Tarczyński зробила умовну пропозицію про придбання частини бізнесу свого конкурента на локальному ринку – компанії ZM Henryk Kania. Деталі пропозиції широкому загалу ще не відомі. Не відома також і запропонована сума, але спеціалісти кажуть, що ця угода може стати найбільшою в польській м’ясній галузі за останні роки.

Раніше в цьому році стало відомо, що ZM Henryk Kania опинилася на межі банкрутства, заборгувавши понад 800 мільйонів злотих. Справою зайнявся суд, який призначив реструктурізацію. Саме в рамках цього процесу Tarczyński вирішив придбати одного із своїх конкурентів, зробивши пропозицію судовому наглядовцю. Сама ж компанія ZM Henryk Kania, як повідомлялося, не дуже зраділа такій пропозиції.

Компанія Tarczyński спеціалізується на виробництві продуктів зі свинини та м’яса птиці. Частину продукції компанія експортує в країни Євросоюзу. ZM Henryk Kania є також відомим в Польщі виробником м’ясних виробів і також експортував частину своєї продукції в ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button