Новини про м'ясо

Два спалахи пташиного грипу зафіксували у Великобританії

Два спалахи грипу птиці днями виявили на підприємствах Великобританії. Після підтвердження низькопатогенного пташиного грипу штаму H5N2 на невеликій комерційній фермі поблизу Діла, штат Кент, був підтверджений ще один випадок (штам H5N8) у господарстві поблизу Фродшама в Чеширі.

Організація охорони здоров’я Англії (PHE) заявило, що ризик для здоров’я населення від вірусу дуже низький, і Агентство з харчових стандартів заявило, що пташиний грип становить мінімальний ризик для безпеки харчових продуктів для споживачів у Великобританії; ретельно приготовлену птицю та продукти з неї їсти цілком безпечно.

“Два не пов’язані між собою випадки пташиного грипу були підтверджені у різних районах Великобританії. Було вжито необхідних заходів для обмеження ризику розповсюдження вірусу. Власники птахів повинні бути пильними та повідомляти про будь-які ознаки хвороби, забезпечуючи при цьому належний рівень біозахисту на місцях. Ми працюємо, щоб мінімізувати ризики для національного поголів’я птиці. Ми будемо уважно слідкувати за ситуацією і надавати оновлення протягом найближчих днів”, – сказав виконавчий директор Британської ради птахівництва Річард Гріффітс.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button