Новини про м'ясо

Другий спалах пташиного грипу виявили в Німеччині

Днями було підтверджено кілька випадків пташиного грипу штаму H5N8 в різних країнах Європи, таких як Великобританія та Нідерланди.

Зокрема, Німеччина також підтвердила другий випадок пташиного грипу на невеликій фермі в північній частині країни. Спалах був виявлений в районі Крайс-Зегеберг у землі Шлезвіг-Гольштейн. Було знищено всіх 36 птахів, що утримувались в господарстві. Іншим фермам в районі заборонили застосовувати вільний вигул птиці. Ще один спалах захворювання в цьому районі виявили минулого тижня – 5 листопада.

За останні тижні в Європі було зареєстровано кілька спалахів пташиного грипу. Вважається, що цю хворобу поширюють дикі тварини. Нідерланди, один з найбільших виробників птиці в ЄС, повинні були вдатися до надзвичайних заходів (утилізувати понад 200 тис. птахів) після того, як з кінця жовтня на кількох птахофабриках повідомили про спалахи захворювання. Також після підтвердження наявності заражених птахів на фермі на північному заході Англії було утилізовано 13 тис. голів птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button