Новини про м'ясо

До 35 зросла кількість випадків АЧС у Німеччині

Після виявлення першого випадку африканської чуми свиней у вересні цього року в німецькому регіоні Бранденбург продовжуються інтенсивні пошуки мертвих кабанів. Наразі офіційна кількість підтверджених випадків АЧС в країні зросла до 35.

Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства (BMEL) заявило, що на вихідних вірус був підтверджений ще в трьох свиней. Відповідні висновки аналізів опублікувала Національна довідкова лабораторія Інституту Фрідріха Леффлера (FLI). Два з трьох спалахів виявили далі від епіцентру перших випадків АЧС, таким чином, зона поширення вірусу розширюється.

Утім, варто зазначити, що в Німеччині досі не зафіксовано жодного випадку захворювання свійських свиней.

Наразі у Бранденбурзі ведуться активні дії з пошуку заражених диких свиней. Вертольоти з тепловізійними камерами та безпілотниками працюють поряд з пошуковими групами та собаками. А мисливцям платять до 150 євро за пошук мертвих тварин.

Епіцентр території поширення АЧС був швидко огороджений, а Бранденбург також хоче побудувати постійний паркан на польському кордоні, повідомляє німецька Асоціації свинарства ISN. Перший випадок був виявлений лише за 6 км від польського кордону та за 30 км від найближчого випадку АЧС в Польщі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button