Новини про м'ясо

ДНК-маркування яловичини почали застосовувати в США

Tyson Fres Meats, дочірня компанія американської Tyson Foods, співпрацює з постачальником ідентифікаційних рішень ДНК Identigen, щоб гарантувати походження великої рогатої худоби, вирощеної для яловичини, що продається під торговою маркою Open Prairie.

Tyson Foods почала використовувати новітні технології ДНК, щоб відповідати вимогам споживачів щодо відстеження походження м’яса. Партнерство, підписане з Identigen, гарантує, що шлях великої рогатої худоби, вирощеної для марки Open Prairie, може бути простежений до ранчо, де ВРХ була вирощена відповідно до конкретних вимог, таких як відгодівля без застосування антибіотиків або додаткових гормонів.

“Завдяки технології DNA TraceBack, ми надаємо нашим клієнтам роздрібної торгівлі та громадського харчування наукові докази того, що вони отримують високоякісну, природну яловичину” – заявив Кент Харрісон, віце-президент з маркетингу та преміальних програм у Tyson Fresh Meats.

Велика рогата худоба, яку використовують у виробничому процесі для створення яловичини під торговельною маркою Open Prairie, вирощується лише на визначених підприємствах в кількох штатах – Монтані, Північній Дакоті, Орегоні, Вашингтоні та Небрасці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button