Новини про м'ясо

Для боротьби з АЧС у Франції створюють третю “білу зону”

Франція посилює заходи безпеки з метою запобігання поширенню африканської чуми свиней. Минулого тижня Дідьє Гійом, міністр сільського господарства та продовольства Франції, відвідав райони Мерт і Мозель, щоб поспостерігати за прокладання останніх кілометрів огорожі на кордоні з Бельгією. Метою спорудження паркану є запобігання проникнення вірусу африканської чуми свиней на територію Франції під час міграції диких кабанів.

Міністр наказав створити третю так звану “білу ділянку” в межах обгородженої зони, де буде вжито жорстких заходів з метою профілактики АЧС, зокрема, буде вестись суцільний відстріл диких кабанів. Також будуть введені додаткові обмеження щодо професійної діяльності в галузі лісового господарства або рекреації. Схожих заходів уже було вжито на сусідніх територіях Арденни і Мозель.

Загроза поширення АЧС у Франції залишається реальною, а дикі кабани знаходяться лише за кілька кілометрів від кордону. Протягом цього тижня в трьох департаментах Арденни, Маас, Мерт і Мозель на кордоні з Бельгією було закладено понад 100 км стаціонарних огорож.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button