Новини про м'ясо

День індички: 70% американців є прихильниками традиційної страви

Цього року День подяки (Thanksgiving Day) в США святкують 26 листопада. Традиційно американці святкують його в родинному колі, а обов’язково стравою є запечена індичка. У цей період продажі такої птиці зростають в рази, а виробники заздалегідь готуються до підвищеного попиту на індиків. Це свято в Сполучених Штатах навіть подекуди називають Turkey Day (День індички).

За даними онлайн-опитування, проведеного на замовлення NCSolutions (NCS), попри пандемію коронавірусу, 83% американців вважають День подяки 2020 року рівноцінним чи важливішим, ніж минулого року.

Найбільш улюбленою святковою стравою залишається індичка – її обрало 70% опитаних. Найменше американцям до смаку традиційна брюссельська капуста – 42% респондентів назвали її найгіршою стравою святкового столу.

Пандемія все ж вплинула на спосіб святкування – 31% американців вказують, що цього року у них буде менше гостей (родичів), ніж минулого року. Але при цьому жителі США переважно схиляються до традиційної форми святкових закупів – лише 19% замовлять доставку продуктів онлайн, а от 80% підуть купувати продукти для святкової вечері в супермаркет.

Є ще одна хороша новина для роздрібних торговців та компаній що виробляють харчові продукти, зокрема індичку: покупці зазначили, що їх загальні витрати на День подяки в 2020 році будуть приблизно такими ж, як у 2019 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button