Новини про м'ясо

COVID-19 виявили на трьох м’ясопереробних заводах Австрії

Про випадки коронавірусу вже повідомили на трьох м’ясопереробних заводах в Австрії. Два підприємства розташовані поблизу кордону з Німеччиною, де нещодавно стався масштабний спалах COVID-19 серед працівників найбільшої бійні в країні.

На австрійській бійні в районі Рід-Імнкрейс, поблизу кордону з Німеччиною, було зареєстровано сім підтверджених випадків зараження робітників, тоді як в районі Браунау – два. Також захворіли три особи на м’ясокомбінаті в Уельсі-Ланді. Наразі на вірус тестують інших працівників трьох заводів, тому показники зараження можуть зрости.

М’ясопереробні підприємства ЄС останнім часом стали місцем розповсюдження коронавірусу. Після того, як 1500 робітників компанії Tönnies у Північному Рейн-Вестфалії (Німеччина) заразилися вірусом м’ясну промисловість почали критикувати через погані робочі умови проживання для працівників, які прибувають переважно з країн Центральної та Східної Європи і змушені жити у тісних гуртожитках, користуючись спільними приміщеннями, що сприяло швидкому поширенню COVID-19.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button