Новини про м'ясо

COVID-19: удвічі зменшились обсяги споживання птиці в Таїланді

Виробники та експортери птиці в Таїланді закликають уряд країни укладати торгові угоди з ЄС та Великобританією, щоб полегшити доступ до цих ринків. Наразі птахівники активно шукають нові шляхи збуту продукції, оскільки внутрішнє споживання знизилося на 50% лише за кілька місяців.

За перші місяці цього року експорт тайської птиці збільшився на 7,21%. Однак спалахи коронавірусу в Азії, США та ЄС можуть призвести до зниження експорту на 5%. У той же час ціни на внутрішньому ринку знизилися на 30%, що створює проблеми для птахівників та переробних підприємств.

Міністр торгівлі Таїланду Юрін Лаксанавісіт провів дискусії з приватними постачальниками курячого м’яса та експортерами, такими як CP, Betagro та Асоціація експортерів переробних бройлерів Таїланду, щоб оцінити ситуацію з експортом.

Вони закликали міністерство підписати угоди про вільну торгівлю з ЄС та Британією, встановивши квоту на імпорт курячого м’яса в межах від 280 тис. до 320 тис. тонн на рік.

Міністерству також було запропоновано розглянути можливість відкриття ринків Японії та Китаю, Південної Кореї, Філіппін, Саудівської Аравії та Тайваню. Також експортери вважають, що вони могли б збільшити свою присутність на таких ринках, як США, Бельгія, Данія, Австрія, Швеція, Німеччина, Гонконг, Франція, Об’єднані Арабські Емірати, Мексика, Ірак, Ангола. На деяких з цих ринків вони можуть скласти конкуренцію українським експортерам.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button