Новини про м'ясо

Чи стане Індія цікавим ринком для експортерів м’яса птиці?

Виробництво м’яса птиці в Індії практично повністю орієнтоване на внутрішній ринок. У 2018 році, за даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), в Індії було вироблено 3,6 млн тонн курячого м’яса, з яких на експорт пішло всього 6,5 тис. тонн.

Що ж до імпорту, то невеликі його обсяги пов’язані з протекціоністською політикою уряду країни, який намагається захищати внутрішніх виробників високими митами на імпорт, що складають 100% на частини курей і 30% на цілі тушки. У лютому 2020 року в ЗМІ з’явилася інформація про те, що індійська влада має намір знизити мита для американських експортерів до 25% в рамках торгової угоди з Вашингтоном. Американська сторона наполягала на зниженні мит до 10%. Однак, під час візиту Дональда Трампа в Індію в кінці лютого угода так і не була підписана.

Проте, США мають серйозний важіль тиску на владу Індії з питання зниження імпортних мит. У 2015 році американці виграли спір проти Індії у Світовій організації торгівлі з приводу заборони поставок продукції птахівництва, введеної в 2004 році. У 2016 році Індія дозволила імпорт американського м’яса птиці. Наразі проводиться арбітраж для визначення суми компенсації, яку має сплатити Індія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button