Новини про м'ясо

Чому Індонезія – перспективний ринок для експортерів птиці?

Деякі з найбільших світових виробників птиці незабаром будуть конкурувати за ринок Індонезії, попереджає професор з Університету сільського господарства Богора (Індонезія). Професор Бунгаран Сарагих заявив, що США та Бразилія збільшать поставки птиці в Індонезію, щоб відповісти на зростання попиту на куряче м’ясо та яйця в країні.

Очікується, що попит на внутрішньому ринку зростатиме в найближчі десятиліття, оскільки населення країни може досягти 318 мільйонів людей у ​​2045 році. Поступово зростатимуть і доходи громадян.

У минулому році споживання птиці в Індонезії на душу населення становило 7,6 кілограмів, але протягом найближчих 10 років очікується щорічне зростання на 7%. Згідно з даними Центрального агентства статистики Індоненізії, імпорт птиці в 2018 році досяг 275 тис. тонн.

“Якщо припустити, що споживання курки в Індонезії в 2045 р. Може досягти такого ж рівня, як і поточне споживання Малайзії, це означає, що попит на м’ясо птиці в країні досягне щонайменше 12 млн. тонн на рік”, – додав Бунгаран Сарагих.

На його думку, збільшення імпорту може загрожувати національній галузі птахівництва, яку потрібно підтримати, щоб місцеві виробники могли конкурувати на міжнародному ринку.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button