Новини про м'ясо

Чергову перевірку виробників та реалізаторів птиці планують на Вінниччині

З 18 січня, моменту появи вірусу пташиного грипу в одному з господарств Вінницької області, в регіоні та в країні в цілому було посилено заходи біобезпеки на господарствах, що займаються виробництвом птиці. Також посилено контроль галузі з боку держави. Таких заходів вжито, зокрема, й задля відновлення експорту м’яса птиці до низки країн (держави ЄС, Білорусь).

28 та 29 січня у Вінницькій області пройшли чергові засідання районних надзвичайних протиепізоотичних комісій, повідомляють у Держпродспоживслужбі. Результатом роботи комісій, серед іншого, стали такі рішення:

  • терміново провести позапланові заходи державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням та реалізацією живої птиці на предмет дотримання вимог біологічної безпеки;
  • створити матеріальний резерв для екстреного розгортання та належних умов виконання заходів з ліквідації особливо небезпечних захворювань;
  • посилити проведення роз’яснювальної роботи серед населення та власників птахогосподарств щодо небезпеки грипу птиці та заходів біологічного захисту приватних господарств, діяльність яких пов’язана з обігом, утриманням, забоєм та переробкою птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button