Новини про м'ясо

Через заборону експорту ринок м’яса в Сербії у глибокій кризі

У Сербії помітно подешевшало м’ясо, а виробники зазнають збитків, оскільки коронакриза призвела до обмежень експорту та роздрібних продажів всередині країни. Пропозиція м’яса та м’ясопродуктів значно перевищує попит.

Наразі свинина в Сербії на 10% дешевша, ніж рік тому, зниження цін на яловичину становило від 33% до 40%. Також знизилася ціна на м’ясо та м’ясопродукти з птиці.

Зоран Матієвич, власник компанії “Matijevic meat company”, що є одним з найбільших виробників м’яса в країні, зазначає, що найбільший попит на м’ясо у Сербії спостерігається зазвичай влітку, саме тому ціни зростають, але зараз ринок насичений через зниження експортних продажів та недостатню кількість місцевих та іноземних туристів.

“На внутрішньому ринку немає кому продавати м’ясо, пропозиція зростає, оскільки експорт обмежений, ціни впали”, – розповідає пан Матієвич.

Що стосується експорту, то Сербії не вдалося відвантажити в Туреччині 5000 тонн яловичини, незважаючи на угоду, підписану в 2018 році, а постачання свинини в Боснію та Герцеговину обмежені через африканську чуму свиней. Скоротився не лише експорт м’яса, а й м’ясопродуктів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button