Новини про м'ясо

Через спеку почався масовий падіж птиці на британському підприємстві

На птахофабриці в окрузі Ньютон-он-Трент в Лінкольнширі (Великобританія) загинуло одразу кілька тисяч курей. Причиною масового падежу птиці стала рекордна спека і технічні проблеми на підприємстві.

У компанії Moy Park, якій належить підприємство, де загинули птахи, повідомили, що вжили всіх заходів аби запобігти падежу птиці та врятувати решту птахів на фабриці.

Новини партнерів

Зоозахисники розповсюдили інформацію про цей випадок у ЗМІ. Фахівці організації Compassion in World Farming, що займається захистом тварин в галузі сільського господарства, відзначили, що в разі, якщо не буде працювати вентиляція, тисячі птахів можуть легко померти від перегріву.

Варто зазначити, що 25 липня у Великобританії було зафіксовано новий температурний рекорд – 38,7 градуса за Цельсієм. Утім, у Британській раді з питань птахівництва зазначили, що про інші випадки падежу птиці через спеку наразі невідомо.

Компанія Moy Park входить до списку двадцяти найбільших продовольчих підприємств Великобританії та активно співпрацює з найбільшими мережами супермаркетів країни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button