Новини про м'ясо

Через спеку почався масовий падіж птиці на британському підприємстві

На птахофабриці в окрузі Ньютон-он-Трент в Лінкольнширі (Великобританія) загинуло одразу кілька тисяч курей. Причиною масового падежу птиці стала рекордна спека і технічні проблеми на підприємстві.

У компанії Moy Park, якій належить підприємство, де загинули птахи, повідомили, що вжили всіх заходів аби запобігти падежу птиці та врятувати решту птахів на фабриці.

Зоозахисники розповсюдили інформацію про цей випадок у ЗМІ. Фахівці організації Compassion in World Farming, що займається захистом тварин в галузі сільського господарства, відзначили, що в разі, якщо не буде працювати вентиляція, тисячі птахів можуть легко померти від перегріву.

Варто зазначити, що 25 липня у Великобританії було зафіксовано новий температурний рекорд – 38,7 градуса за Цельсієм. Утім, у Британській раді з питань птахівництва зазначили, що про інші випадки падежу птиці через спеку наразі невідомо.

Компанія Moy Park входить до списку двадцяти найбільших продовольчих підприємств Великобританії та активно співпрацює з найбільшими мережами супермаркетів країни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button