Новини про м'ясо

Через спалах COVID-19 закрили велику птахофабрику в Польщі

Підприємство одного з найбільших виробників птиці в Польщі, компанії AMI, постраждало від коронавірусу. Рішення припинити роботу на своєму заводі в місті Мікстат на заході країни керівництво компанії ухвалило після того, як тести 233 робітників на COVID-19 виявилися позитивними.

Рада директорів AMI оголосила, що виробництво на заводі зупинено, поки не будуть введені заходи щодо дезінфекції та нові правила безпеки. Компанія має намір регулярно перевіряти всіх 781 працівників, щоб запобігти майбутнім спалахам коронавірусу.

AMI постачає понад 100 продуктів на польський та німецький ринки. В основному це м’ясопродукти або м’ясо гусей та качок. Поки що виробник не вказав дату відновлення виробництва, а дезінфекція може зайняти кілька тижнів. В ЄС, Німеччині, Іспанії, Італії, Нідерландах та Румунії за останні три місяці повідомлялося про кілька масштабних спалахів COVID-19 на м’ясокомбінатах. У більшості випадків виробництво тимчасово припиняється, що дозволяє компаніям знезаражувати приміщення.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button