Новини про м'ясо

Через кризу в Польщі закриваються птахофабрики

Коронавірусна криза вже впливає на виробників м’яса не тільки через спалахи захворювання серед працівників, а й через логістичні та інші проблеми, що провокують збитки. Так, уже почали закриватися підприємства у Польщі.

EC Poland, птахофабрика у Свентокшиському воєводстві, яка належить бельгійській бізнес-групі, припиняє свою діяльність. Понад 60% працівників підприємства мають бути звільнені через фінансові проблеми, які з’явилися за останні 6 місяців. Скорочення персоналу на 2/3 практично означає призупинення роботи фабрики.

За неофіційною інформацією, EC Poland має намір призупинити експлуатацію заводу до кінця року, але рішення про групові звільнення не означають ліквідацію компанії.

У 2018 році група придбала відомий м’ясокомбінат WiR, який спеціалізувався на переробці птиці. Більша частина продукції експортувалася в Бельгію, але після початку пандемії почалися проблеми з замовленнями та постачанням. Компанія намагалася боротися з кризою, але проблеми посилювались і керівництвом було ухвалено рішення про поступову зупинку підприємства.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button