Новини про м'ясо

Через коронавірус виявили низку порушень на м’ясопереробних підприємствах Німеччини

Після спалаху коронавірусу в Німеччині серед працівників кількох м’ясокомбінатів, підприємства було тимчасово закрито. Пандемія також допомогла виявити низку порушень в роботі сектору, зокрема, неприпустимі умови проживання для працівників-мігрантів, порушення норм праці, низька зарплатня та понаднормова праця. Тепер представники влади ініціюють посилення перевірок галузі.

Міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер закликала значно збільшити штрафи за порушення нормативів робочого часу на м’ясокомбінатах – з 15 000 до 30 000 євро.

Міністр праці Німеччини Хубертус Хайль також закликав до посилення відповідальності для роботодавців у секторі м’ясної промисловості.

Крім того, німецька партія “Союз-90/Зелені” вимагає провести докорінну реформу в м’ясної промисловості. Серед іншого зелені заявили про необхідність встановити мінімальну ціну на продукцію тваринництва, заборонити підписувати трудові договори через субпідрядників, а також розширити державний нагляд на м’ясопереробних підприємствах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button