Новини про м'ясо

Через коронавірус птахівництво в Китаї під загрозою

Після спалаху коронавірусу у китайській провінції Хубей та подальшої ізоляції, почалися збої з постачанням кормів для птахофабрик. Це, та загроза поширення пташиного грипу є значними ризиками для галузі птахівництва Китаю.

Продовольча безпека Китаю знову опинилася під тиском через ситуацію з африканською чумою свиней в країні та заходи ізоляції, введені в провінції Хубей – районі, постраждалому від спалаху нового коронавірусу. Хубей також є однією з провінцій, яка концентрує велику кількість виробників птиці, а нові обмеження в перевезенні птахів і кормів призвели до масового забою птиці, повідомляє Reuters.

Щорічне виробництво птиці в провінції досягає 500 мільйонів голів, але ця цифра може різко скоротитися, оскільки закриття регіону і спалах пташиного грипу, про який було повідомлено минулого тижня, загрожують майже 300 мільйонам птахів.

Починаючи з минулого року, Китай збільшив імпорт м’яса до рекордного рівня, щоб побороти дефіцит тваринного білка на ринку країни, спричинений поширенням африканської чуми свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button