Новини про м'ясо

Через COVID-19 закривають м’ясні магазини

Поки в Україні, в рамках заходів запобігання поширенню коронавірусу, закривають продовольчі ринки, а для продуктових магазинів запроваджують додаткові заходи безпеки, деякі країни вдаються навіть до закриття частини продовольчих магазинів. Так, влада Нової Зеландії ухвалила рішення про тимчасове припинення роботи всіх м’ясних магазинів.

У Новій Зеландії почав діяти чотиритижневий карантин. Під час цього періоду тимчасово припинять роботу не лише м’ясні лавки, а й інші невеликі магазини, повідомили в Міністерстві бізнесу, інновацій та зайнятості (MBIE).

Тим часом, деякі мережі м’ясних магазинів в країні через законних представників в суді вжили заходів, щоб продовжувати діяльність під час карантину, стверджуючи, що розмір та масштаб продажів дозволяють кваліфікувати їх діяльність як “невеликий супермаркет”.

М’ясники, зокрема, пояснюють небажання закривати магазини тим, що на всіх фермах та м’ясопереробних підприємствах у зв’язку з пандемією коронавірусу було вжито додаткових заходів безпеки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button